WORKSHOP

Toužíte po vlastním rituálu, po chvilce pro sebe, naučit se pečovat nejen o svůj vzhled, ale i své emoce? Guasha je úžasnou masážní, ale i relaxační pomůckou k dosažení duševní pohody a naučení se, či rozvíjení umění sebelásky.

Chceme-li dosáhnout krásného stavu pokožky navenek, musí jít o odraz našeho stavu uvnitř těla. Právě to je klíčem k jakémukoliv účinnému masážnímu/kosmetickému ošetření. Jde o to, pečovat o sebe na mnoha úrovních, nejen fyzicky, v ideálním případě i mentálně a duchovně. Je to jako s péčí o květinu. Budete-li se o ni správně starat, poroste, pokvete, bude se na vás "smát". Začít ale musíte již u kořenů a vnímat všechny její projevy, i když se jí nedaří. Nebudete přeci jen rosit listy, když budou zvadlé, musíte ji zalít od kořínků, aby nevadla. Stejně tak je to i s péčí o sebe.

Jaká je tedy hlavní náplň kurzu?

Na kurzu se naučíte, jak guasha destičku správně uchopit, v jakém úhlu a jakým přítlakem masírovat. Ukážeme si základní sérii ošetření, ale také mnoho dalších způsobů péče nejen o obličej, ale i tělo. Seznámíme se svaly v obličeji, akupresurními body, fasciemi, rozpohybujeme lymfu, pokusíme nastartovat váš osobní rituál a zbavit se starých vzorců, které vám v péči o sebe mohly škodit.

Kosmetickou guasha masáží přivádíme do obličeje a podkožních vrstev více krve a energie. Prokrvením kůže v obličeji dokážeme touto masážní technikou zmírnit vrásky, pigmentové skvrny, váčky, či kruhy pod očima, nebo popraskané žilky. Celkově dochází k nastartování samoozdravných systémů, k přirozenému čištění a obnově buněk. Díky této technice se můžeme vyhnout náročnějším invazivním technikám omlazování pleti.

Guasha destičku využijete také pro masáž dalších partií k ošetření při různých zdravotních potížích, ale především pro předcházení jejich vzniku. Výhodou této techniky je i možnost péče o obličej skrze určité body na těle, např. v případě že na obličeji máte akutní zánět, akné apod. 

Pro koho je workshop určený?

Workshop je koncipován pro self-care praxi, není určen profesionálním kosmetičkám, či masérům pro použití v jejich praxi. Ať už guasha destičku používáte, nebo jste úplný začátečník, určitě si na kurzu najdete to své, aby vaše domácí péče vedla k co možná nejlepším výsledkům.

Něco navíc?

Chceme, abyste zapojili na workshopu co nejvíce smyslů. Budete se koukat, poslouchat, dotýkat se, ale zapojíte i čich a snad i chuť ;).

Pro vaši domácí praxi si vytvoříte vlastní krém, či olej pod vedením skvělých lektorek - záleží na místě, kde se workshop bude zrovna konat, tedy čas od času se lektorky budou měnit a krapet i koncept tvorby "osobního" masážního produktu, který vám práci s guashou ještě více zpříjemní.

Co si z kurzu odnesete?

Spoustu nových znalostí, vjemů, emocí, snad i milých lidských kontaktů. Ale také guasha destičku, která je započtena v ceně, kosmetický produkt (olej, sérum, krém, ne vždy vše, záleží zrovna na dané lektorce, jak svou část workshopu pojme), skripta, která vám pomůžou s praxí doma.

Délka workshopu?

Počítejte s časem kolem 5 - 6 hodin, rozdělených na dvě části (tvorba kosmetického produktu a guasha masáž). Záleží i na vašich doplňkových dotazech, atmosféře, která, věříme, bude úžasná, a nikomu se domu ani nebude chtít.

Cena?

2800,-/osoba

Počet účastníků?

Uvítáme min. 4, max. 8 osob, v případě nenaplnění kurzu si vyhrazujeme možnost termín workshopu přesunout, poté se domluvíme, zda budete chtít platbu vrátit, nebo přesunout na další termín. Rozhodně o své peníze z důvodu přesunu workshopu z naší strany nepřijdete.

Termíny?

Aktuální vypsané termíny najdete přímo v položce e-shopu.

Obsah některých workshopů se může lišit, ne vždy je součástí workshopu výroba přírodní kosmetiky, vše se dozvíte po rozkliknutí aktuálně nabízeného termínu. Děkuji.
sebepéče GUA SHA destičkou
Novinka Tip
2 900 Kč
Skladem

Gua sha workshop určený pro každého, kdo se chce naučit omlazující techniky a svůj selfcare rituál obohatit o intenzivní péči nejen o pleť, ale i duši. Kdy: 13.10.2024...

Kód: 67/13.
1 položek celkem