tisovecký mramor

Tisovecký mramor pomáhá překonávat rezignaci, lépe díky němu hledáme možnosti řešení problémů. Chronickým mrzoutům pomáhá získat rovnováhu a spokojenost. Mírní alergické reakce, podporuje zdravý vývoj dětí. Posiluje slezinu, ledviny, střeva a je velmi prospěšný pro kůži.

Tisovecký mramor může být ve více barevných variantách, ať už více růžový, či šedý, nebo až cihlově červený. Barva je dána tím, jak samotný mramor vzniká.

Mramor označuje metamorfované horniny vzniklé v důsledku rekrystalizace uhličitanů (sloučeniny obsahující uhlík) před více než 2,5–4 miliardami let pod vlivem vysokých teplot a tlaku. Mramor se tedy skládá z kalcitu, dolomitu, nebo z obou.

Přírodní mramor je jedním z nejkrásnějších a nejžádanějších materiálů. Stejně jako dříve je mramor symbolem vznešenosti a přírodních krás. Je přirozeně antibakteriální. Ne nadarmo se používal ve Starověkém Řecku při koupelích.

A je jisté, že mramorové výrobky mají pozitivní energii, která živí jejich majitele a neutralizuje negativní vlivy zvenčí. Mramor může být uklidňující, ale i energizující.

GUASHA tisovecký mramor
835 Kč
Skladem

Guasha [kváša] destička na obličej pro domácí použití. Vyrobena kompletně v České republice z tisoveckého mramoru, který pochází ze Slovenska. Tisovecký mramor má více barevných...

Kód: 46/RUZ
1 položek celkem