GUASHA workshop

Gua sha workshop určený pro každého, kdo se chce naučit omlazující techniky a svůj selfcare rituál obohatit o intenzivní péči nejen o pleť, ale i duši.

Kdy: 15.4.2023, v odpoledních hodinách, přesný čas bude ještě doplněn, workshop je koncipován přibližně na 4-5 hodin (je rozdělen na dvě části - výroba osobního kosmetického/masážního produktu a samotný nácvik GUA SHA masáže)

Kde: Vizážistické studio Hybernská ulice, Praha 1

Počet účastníků: min. 4 osoby, max. 8 osob (v případě nenaplnění kurzu si vyhrazujeme možnost termín workshopu přesunout)

 

Varianta:
2 800 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 67/15.
GUASHA workshop

Detailní popis produktu

Na kurzu se naučíte, jak guasha destičku správně uchopit, v jakém úhlu a jakým přítlakem masírovat. Ukážeme si základní sérii ošetření, ale také mnoho dalších způsobů péče nejen o obličej, ale i tělo. Seznámíme se svaly v obličeji, akupresurními body, fasciemi, rozpohybujeme také lymfu, pokusíme nastartovat váš osobní rituál a zbavit se starých vzorců, které vám v péči o sebe mohly škodit.

Pro vaši domácí praxi si vytvoříte vlastní krém, či olej pod vedením skvělých lektorek - záleží na místě, kde se workshop bude zrovna konat, tedy čas od času se lektorky budou měnit a krapet i koncept tvorby "osobního" masážního produktu, který vám práci s guashou ještě více zpříjemní.

Doplňkové parametry

Kategorie: WORKSHOP
workshop: