GUASHA workshop

Gua sha workshop určený pro každého, kdo se chce naučit omlazující techniky a svůj selfcare rituál obohatit o intenzivní péči nejen o pleť, ale i duši.

Kdy: 3.12.2023, přesný čas bude ještě doplněn, workshop je koncipován přibližně na 5-6 hodin (lépe počítejte s delším časem, workshop je rozdělen na dvě části - výroba osobního kosmetického/masážního produktu a samotný nácvik GUA SHA masáže, mezi tím je lehká pauza na občerstvení se)

Kde: Vizážistické studio Hybernská ulice, Praha 1

Počet účastníků: min. 4 osoby, max. 8 osob (v případě nenaplnění kurzu si vyhrazujeme možnost termín workshopu přesunout)

Cena zahrnuje: veškeré teoretické i praktické informace, malé občerstvení, výsledný kosmetický produkt a guasha destičku

 

Varianta:
2 800 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 67/3.1

Detailní popis produktu

Na kurzu se naučíte veškeré základy použití guasha destičky, tedy jak guasha destičku správně uchopit, v jakém úhlu a jakým přítlakem masírovat. Kdy ji ne/použít, abyste si pomohli, ale neublížili. 

Ukáži vám základní sérii ošetření, ale také mnoho dalších způsobů péče nejen o obličej, ale i tělo. Seznámím vás se svaly v obličeji, akupresurními body, fasciemi, rozpohybujeme také lymfu, pokusíme se společně nastartovat váš osobní rituál a zbavit se starých vzorců, které vám v péči o sebe mohly škodit.

Pro vaši domácí praxi si vytvoříte vlastní krém, či olej pod vedením skvělých lektorek - záleží na místě, kde se workshop bude zrovna konat, tedy čas od času se lektorky budou měnit a krapet i koncept tvorby "osobního" masážního produktu, který vám práci s guashou ještě více zpříjemní.

____________________________________________________________________________________________________________

3.12. vás v pražském studiu přípravou přírodní kosmetiky provede Míša Kohoutová. 

"Zajímá mne harmonie, krása a čistota v různých polohách života. Již více než dvacet let ji zkoumám na poli jógy a zdravé stravy a v posledních letech jsem tuto vášeň rozšířila i o oblast přírodní kosmetiky. Neboť vše, co děláme, nad čím přemýšlíme a co do nás skrze ústa i pleť vstupuje, nás ovlivňuje.

Na našem společném workshopu bych vám ráda zprostředkovala zážitek z čerstvé a z kvalitních surovin připravené kosmetiky. Budete mít možnost si vyzkoušet jednotlivé suroviny – hydroláty, vzácné oleje i čisté přírodní esence a z nich si pak připravit svůj vlastní pečující přípravek.

S sebou domů si odnesete nejen osobní kosmetickou péči, ale i nové znalosti její přípravy. Nesmírně se těším na toto krásné a voňavé společné tvoření."

Doplňkové parametry

Kategorie: WORKSHOP
workshop: