Masáže

Cítíte, že potřebujete nastolit harmonii v zajetém chaosu vašeho života?

Jmenuji se Anna a sama jsem pořádek potřebovala najít. Harmonii v hlavě i na těle.

Jsem nejen majitelka značky VEELEE, masérka, ale i designérka macramé dekorací, šperků ze šňůrek a minerálů, ale i oblečení a doplňků pro malé i velké. Miluji svou rodinu vč. psa, jógu, kterou mi do života vnesla již v brzkém dětství moje babička, hudbu, bez které se neumím soustředit, vůni posekané trávy, na, kterou je alergický můj muž a tak ji doma sekám já :)), a také vůni a především chuť dobré kávy, nejen té ranní, jo a také čokoládu.

K mé touze pracovat rukama mi přibyla touha pomáhat nejen od fyzické, ale i psychické nepohody.

Kvalitní masáž by si měl dopřát každý. Říkáte si, ale mně nic není, zdravotně jsem fit. Masáž stimuluje ale nejen svalový, tak i nervový systém, přináší duševní úlevu. Masáže a dotyky jsou naprosto nepostradatelné pro naši životní pohodu. V této zrychlené době, kdy mnoho našich kontaktů je skrze digitální prostředí, je vědomý dotyk něco neuvěřitelně nabíjejícího. Masáž zvyšuje hladinu šťastných hormonů (serotonin, endorfin, dopamin a oxytocin). Díky masáži se budete cítit lépe, uvolněně, pomáhá k lepšímu soustředění i produktivitě. Masáží odplavíme i stresový hormon kortizol, který má na náš organismus špatný vliv. Ovšem jedna masáž nikoho nezachrání. Ideální formou je dlouhodobější cílená terapie, můžeme to přirovnat k pravidelným návštěvám fitness centra, svaly vám za jednu návštěvu také nenarostou.

Masáž by v ideálním případě neměla být léčebná, ale preventivní, což znamená, přijďte, dokud se cítíte skvěle a budete se tak cítit i nadále ;). Pokud vás již něco bolí, přijďte také, pokusíme se společně najít řešení vašeho problému a navrátit vás do pohody. Proč společně, protože tu změnu musíte chtít především vy sami.

Nabízím Vám terapii v podobě relaxační, ale i diagnostické masáže. 

Rozhodnete-li se pro dlouhodobější terapii, pak je důležité počítat i se vstupní konzultací. Nebojte, stihneme i masáž (cca 40 min), součástí je také závěrečná relaxace a individuální poradenství, při kterém vám dám tipy, jak postupovat doma, aby váš ideální stav vydržel co nejdéle. 

Přijít můžete samozřejmě také na jakoukoliv mnou nabízenou masáž bez nutnosti koupě permanentky.

Po každé masáži je ideální zachovat klidový režim, můžete se cítit i vyčerpaně, je proto vhodné neplánovat si náročné schůzky, další fyzické cvičení apod., je důležité doplňovat dostatek tekutin, hlídat si, abyste neprochladli a celkově dále nenamáhali tělo, ani mysl. Dejte si čas a prostor pro regeneraci.

Pečovat o vás budu v mém nově vybudovaném masážním studiu VEELEE v centru Prahy.

Namaste, Anna

Kontakt:

Anna Vondráčková, info@veelee.cz, 725101541

 

DSC_2061

V případě objednání na masáž prosím myslete na váš aktuální zdravotní stav, přijímám pouze zdravé lidi bez akutních příznaků nachlazení, chřipky, infekčního onemocnění. 

Při objednání na danou masáž se vás budu vyptávat na vaše případné kontraindikace. Objednáváte-li se přes rezervační systém, uveďte, prosím, do poznámky, pokud se s něčím dlouhodobě léčíte, případné úrazy z minulosti atd.

NABÍDKA MASÁŽÍ A CENÍK:

TĚLOVÉ MASÁŽE (sportovní, relaxační, terapeutická vč. ošetření spoušťových bodů) za použití vysoce kvalitních přírodních olejů a esencí pro navození psychické pohody:

V případě tělové/olejové masáže se při objednání můžeme domluvit, kterou část těla budeme opečovávat, většinou pracuji na partiích: 

1 hodinová péče - 1200,-

  • Záda, šíje, prsa, ruce
  • Záda, hýždě, nohy

1,5 hodinová péče - 1700,-

  • Záda, hýždě, nohy, ruce
  • Anticelulitidová masáž s ozonovým zábalem

Individuální přístup je ale naprostou samozřejmostí a péči věnuji tam, kde ji budete potřebovat nejvíce, dost často se i tato bolestivá místa pojí s naší myslí.

Během masáže využívám různých technik ošetření - guasha, baňky (silikonové), aromaterapii, reflexní masáž… Masáž může být uklidňující i aktivující, záleží, co máte daný den ještě v plánu.

 

GUA SHA 

Obličejová GUA SHA - pečující rituál s použitím nejkvalitnější přírodní kosmetiky (Jane Scrivner, Batch 001, Alma Naturals, Nobilis Tilia, Aroma Ateliér, Florihana, Myrro, Young Living, doTERRA…)

 DSC_2072

Není to jen liftingová masáž, je to relaxace, sebeláska. Při profesionální - terapeutické guasha masáži ať už tváře či těla, zvyšujeme mikrocirkulaci, svaly se prokrví, přivedeme kyslík, energii a krev tam, kde je potřeba.

Guasha je skvělým pomocníkem i pro domácí sebepéči, ale s vědomostmi a praxí maséra docílíte výsledku, po kterém opravdu toužíte. Jestli nepatříte mezi fanoušky botoxu, tohle je varianta přesně pro vás. Kvalitně provedená guasha masáž zlepší krevní oběh, rozproudí lymfu, v neposlední řadě sjednotí a vypne pleť, zbaví jemných vrásek, obnoví se kontury obličeje a navrátí se svěží a šťavnatý pocit. Pro dosažení kvalitních výsledků je důležité masáž podstoupit alespoň 5 - 10 x v pravidelných intervalech. Guasha masáž vás dokáže zbavit také bolestí hlavy, menstruačních potíží, díky ní ovlivňujeme, ale i vyživujeme celé tělo, neboť při masáži "pracujeme" v meridiánových dráhách jednotlivých orgánů. 

Vysoce relaxační, uvolňující, pečující, liftingová masáž - 70 min 1600,-

Obličejová GUA SHA + masáž trapézu, šíje a rukou - 120 min 2200,- 

Tělová GUA SHA – terapeutická, diagnostická – vždy navazuje až na předchozí konzultaci, příp. techniku využívám jako doplněk k celé terapii po zjištění potřeb klienta. Principy jsou podobné u obličejové masáže. Destička přivádí energii, kde je zapotřebí, rozproudí krevní oběh, uvolní stagnace, zatuhlá místa. Tato masáž umí vyčerpat, technika se nazývá také jako vypouštěcí metoda - chceme vypustit negativní emoce, i nemoce pryč z těla. Zde je opravdu důležité po masáži zregenerovat tělo dalším odpočinkem. Cena 1400,-/hod. 

 

REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU ZULIAO ANDAO:

Jedná se o preventivní a léčebný masážní systém založený na principech reflexní a meridiánové terapie. Masáž je skvělou preventivní a ozdravnou metodou a je výborným doplňkem celotělových, i guasha masáží. Působí na tělo odlišným způsobem než jiné masáže. Dokáže sáhnout přímo do metabolických procesů v hloubce těla.

Redukuje stres a uvolňuje napětí, harmonizuje vnitřní orgány, nervový, či endokrinní systém, pomáhá detoxikovat organismus, zlepšuje a zrychluje metabolismus, odstraňuje únavu a pozvedá náladu, zlepšuje mikrocirkulaci krve, zlepšuje spánek, podporuje lymfatický systém, zlepšuje prokrvení mozku a tak podporuje myšlení. To rozhodně není málo a výsledky ošetření činí z těchto masáží nenahraditelnou část manuální terapie.

Masáž nohou, vč. úvodního prohřátí nohou a uvolňující masáže šíje a horních končetin, 60-70 min, 1400,-